.

.

5 renk olta Sarıcı Paslanmaz Çelik Ve Alüminyum Alaşım Kravat Hattı Cihazı Yeni Olmayan yaralanma Tasarım Balıkçılık Düğüm Araçları

5 renk olta Sarıcı Paslanmaz Çelik Ve Alüminyum Alaşım Kravat Hattı Cihazı Yeni Olmayan yaralanma Tasarım Balıkçılık Düğüm Araçları

₺ 21.71
₺ 26.80
-19 %
kullanılabilirlik

-18.50/piece-10.81/piece-1.99/pieceÜrün bilgileri :
Bu etkili ortaya çıkmasını önlemek knot aracılığıyla basitleştirilmiş tasarım makinenin vücut. Vücut ince hazırlanmış sorunsuz ulaşım için PE hat, üretmek için daha kolay hale yüksek mukavemetli GT knot, zaman tasarrufu ve sahip yüksek düğüm verimlilik. Daha sağlam ve aynı zamanda, düzgünlüğü da önemli ölçüde geliştirilmiş. Vücut kompakt, taşıması kolay, kullanımı kolay ve kolayca üretmek yüksek mukavemetli GT knot.
Bu bir çizgi zarar vermez yapar ve bir pürüzsüz metal diş boru, ve yarık pürüzsüz ve çizgi zarar vermez. Bir geri çekilebilir sahiptir tasarım yapma, serbestçe ayarlanabilir ve kolay taşımak için, ve bir metal borular, daha dayanıklı ve dirençli düşen.
Bu ayarlanabilir direnç düğme ile ince iplik ve kaymaz tasarım, hangi ayarlayabilirsiniz hattı taşınması hız gerektiği gibi, ve yapmak düğüm daha üniforma. Vida saat yönünde sıkın yönünün tersine, gevşek.
Kauçuk sıkma yuvası özellikleri düzeltmek için çift kauçuk yüzükler olta, ve operasyon daha uygundur. Kauçuk malzeme yapılır, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklı, ve bu hattı zarar olmadan olta sıkın olabilir.
Malzeme : Paslanmaz çelik + alüminyum alaşım
Ağırlık : yaklaşık 63g
Boyutu : yaklaşık 7.2*3.5 CM/2.83 * 1.38in
Ambalaj listesi :
1 * Knotter

R

Sen de olabilir