.

.

Kişiselleştirilmiş Prenses Kale Adı Duvar Sticker Kreş Kız Odası Özel Prenses Kale Adı Duvar Çıkartması Yatak Odası Vinil Dekor

Kişiselleştirilmiş Prenses Kale Adı Duvar Sticker Kreş Kız Odası Özel Prenses Kale Adı Duvar Çıkartması Yatak Odası Vinil Dekor

₺ 9.00
₺ 9.89
-9 %
kullanılabilirlik

Not : eğer sipariş bu Ürün, Özel Adı ve numarası bırakın gerekir, teşekkür ederim!! [Malzeme] Bizim çıkartmalar yapılmışYüksek kalite, kendinden yapışkanlı vinil.
Çıkartmalar uygunHerhangi bir temiz, pürüzsüz veya yarı-pürüzsüz yüzey.
Bizim ürün olabilirUygulanan duvarlar, zemin, tavan, kapı, pencere, kiremit, mobilya, bilgisayarlar, cep telefonları, züccaciye-hemen hemen her yerde!
Bizim çıkartmaları onlar gibi bakmak yüzeyler üzerine el boyalı olmuştur, ama onlarÇok daha hızlı, daha kolay, ve daha temiz boyama.
Değiştirmek istediğiniz zaman sizin dekor, onlarKaldırmak kolay! Olmayan toxi. Çevre dostu Vinil sticker. Hayat su geçirmez [Ürün Boyutu] Size1 : kale : 35 cm x 35 cm adı : 43 cmwide yıldız : 2.8 cm x 18 adet kelebek : 6 cm x 5 adet çiçek : 4 cm x 8 adet Size2 : kale : 44 cm x 44 cm adı : 53 cmwide yıldız : 3.5 cm x 18 adet kelebek : 7 cm x 5 adet çiçek : 5 cm x 8 adet Size3 : kale : 56 cm x 56 cm adı : 70 cmwide yıldız : 4.5 cm x 18 adet kelebek : 9 cm x 5 adet çiçek : 6.8 cm x 8 adet 1 cm = 2.54 inç Not : satın almak için arkadaşlar Hatırlatmak Grafik üzerinde etkisini yapıştırın. Çok yakından sopa yok. Aksi takdirde boyutu küçültmek olacak. Sadece grafik izleyin. Boyutu bir sorun değildir. biz dürüst satıcıları. Söz! [Paket Listesi] * 1 takım of  Kişiselleştirilmiş Prenses Kale Adı Duvar Sticker Kreş Kız Odası Özel Prenses Kale Adı Duvar Çıkartması Yatak Odası Vinil Dekor * Talimat    [Renk] Ne renk hakkında bize bir not bırakın lütfen (s) için istediğiniz sticker, ya da biz sizin sticker varsayılan renk. *** Biz çalışıyoruz bizim en iyi göstermek gerçek ürün. Ama renk hala belki biraz farklı göre illüstrasyon ve ekran etkisi. Eğer satın almadan önce bu düşünün lütfen.     

R

Sen de olabilir