.

.

10 pcs sol elle tek flüt CNC uçları aşağı temiz kesme, ücretsiz kargo PCB frezeler kesici yönlendirici bit 3.175mm * 12mm

10 pcs sol elle tek flüt CNC uçları aşağı temiz kesme, ücretsiz kargo PCB frezeler kesici yönlendirici bit 3.175mm * 12mm

₺ 33.19
₺ 39.99
-17 %
kullanılabilirlik

Sol el kesme tek flüt karbür Mill Spiral CNC Router uçları/Toptan fabrika10 pcs sol elle tek flüt CNC uçları aşağı temiz kesme, ücretsiz kargo PCB frezeler kesici yönlendirici bit 3.175mm * 12mm Açıklama : Yüksek kalite ve ekstra uzun hizmet ömrü : Made ithal ultra ince parçacıklar tungsten çelik.Uygun malzemeler : alüminyum, bakır, akrilik, PVC, MDF, plastik, ahşap, naylon, reçine ve böylece.Shank çapı : 1/8 "(3.175mm) Keskin uçlu çapı : 3.175mm Keskin uçlu uzunluk : 12mm Toplam uzunluk : yaklaşık 38mmPaket içerir : 10 pcs 3.175x12mm sol el kesme tek flüt CNC yönlendirici bit Ödeme koşulları :  
 
Biz sağlanan sevkıyat adresi için hiçbir sorumluluk var. Nedeniyle güvenlik nedenlerle, bu adres e-posta yoluyla değiştirilebilir izin verilmez.
Ödeme sonra 3 iş günü içinde alınmış olması gerekir teklif sona erdi. Biz satış için hakkımızı saklı tutarız makale başkalarına hiçbir ödeme yapılır 3 iş gün sonra. Kargo açıklaması : Zaman ödeme onaylandıktan, nakliye 1-2 iş günü içinde yapılacaktır.Hafta sonu ve resmi tatil hiçbir gönderiler vardır
Teslimat : abd, rusya, E-paket tarafından UA, diğer ülkeler tarafından posta kayıtlı.Yaklaşık 7-15 iş günü için UA, abd ve rusya. Eğer diğerleri ülkeler için, lütfen aşağıdaki kontrol referanslar : Ülke Yaklaşık. Nakliye zaman Ingiltere/avustralya 20-30 iş günü Kanada/İspanya/fransa/batı Euro 25-40 iş günü Italya/almanya/diğerleri 25-45 iş günü Yerel satın lütfen eğer yukarıdaki nakliye dönemi için sabırsızlanıyorum.
Müşteriler bizimle satın anlamına onlar okumak ve kargo kez ve ilgili politikası bildirin.
Ve onlar negatif geribildirim ayrılmadan önce bize ilk irtibata geçiniz.

Dönüş ve tazminat koşulları :
Lütfen bunları dikkatle kontrol ordinodaki imzalamadan önce herhangi bir zararları varsa.
Ürün arızalı ve çalışan değilse varış, 7 içinde bize öğeyi rapor gün arızalı aldıktan ürün bu yüzden bir RMA (dönüş mal yetki numarası). Bir dönüş yetki istemek için lütfen bize ulaşın. Adınızı, ihale numarası ve dönüş nedeni e-posta. Tüm öğeler orijinal ambalaj malzemeleri.
Alıcı nakliye masrafları sorumludur.
Biz teslimat sırasında tüm sorumluluk almak. Eğer öğe almazsanız, biz tam para iade veya yeni bir öğeyi göndermek isteğinize göre.
Biz tüm öğe satış için profesyonel bir teknik destek grubu, bizim teknik destek size yardımcı için orada olacak.

R

Sen de olabilir