.

.

Kalıp Kauçuk Lateks Kadın Açık Crotch Külot Iç Çamaşırı Lateks Crotchless Egzotik Külot

Kalıp Kauçuk Lateks Kadın Açık Crotch Külot Iç Çamaşırı Lateks Crotchless Egzotik Külot

₺ 16.80
₺ 21.00
-20 %
kullanılabilirlik

Kalıp dikişsiz seksi kadın fetiş lateks iç çamaşırı kasık delik lateks kauçuk külot. Malzeme : % 100% doğal lateks Boyut : S, M.L *** Boyutu emin değilseniz, pls. sipariş önce bizimle kontrol edin. *** Giysileriniz size teslim edilmeyecek. Parlatmak için, 'Eros Bodyglide' veya 'Eros Cult Dressing Aid gibi silikon bazlı bir cila kullanmanızı öneririz. Giyen Genel olarak lateks kıyafetler dar olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle bir yağlayıcı yardımı olmadan koymak zor olabilir. Giymek için lateks catsuit hazırlamanın 3 ana yöntemi vardır.
(1) giysinin içine hafifçe toz koymadan önce talk ile toz, çünkü kaçak talk ve toz kauçuğa karşı çok görünür.
(2) "Eros Bodyglide" veya "Eros Cult Aid Aid" gibi silikon bazlı bir yağlayıcı kullanın. Gerekirse giysinin içine ve cildinize ince bir kaplama uygulayın.
(3) pansuman kauçuğu klorlamak için lateks yüksek sürtünmeyi azaltmak veya ortadan kaldırmak için üçüncü bir yöntem.
Giysilerinizi çekerken aşırı güç kullanılıyorsa, lastik kolayca işaretlenebilir veya tırnaklarla yırtılabilir. Giysilerinizin iyi yağlandığından veya yağlandığından emin olun. Ayrıca herhangi bir hasarı önlemek için bir çift ışık pamuk eldivenler giymek isteyebilirsiniz
Lateks ile çıplak ellerle çalışırken, giysilerinizle temas etmeden önce temiz olduklarından emin olun. Bakır, pirinç veya bronz ile temas halinde kauçuk kalıcı kahverengi lekeli olabilir unutmayın-bakır paralar ile dikkat edin
Lateksi asla uçucu yağlara maruz bırakmayın
Giysilerinizi asla çıplak aleve maruz bırakmayın ve lastik yanıkları olarak ateş edin
Parlatma
Giysileriniz size teslim edilmeyecek. Parlatmak için, 'Eros Bodyglide' veya 'Eros Cult Dressing Aid gibi silikon bazlı bir cila kullanmanızı öneririz.
Mobilya cilası kullanarak asla parlamayın ve bunlar kauçuğu yok ederken yağ bazlı yağlayıcıları ve kremleri önleyin.
Parlak yüzey kalıcı olarak çizilebileceğinden, giysilerinizin dış yüzeyini çok sert veya pürüzlü bir bezle ovalamayın.
Temizleme
Kauçuk giysileri temiz, ılık suda yıkayabilirsiniz. Deterjanlardan ve sabunlardan kaçının. Her zaman fazla suyu yumuşak bir havluyla silin ve düz kurumaya bırakın veya kurumaya bırakın. Kauçuk çok sert ovulursa çizilebilir, bu yüzden nazik olun.
Asla kuru, kuru temizleme veya giysilerinizi ütülemeyin.
Depolama
Lateks giysiler en iyi ısı, ışık (özellikle parlak güneş ışığı ve açık renkli kıyafetleri bozacak güçlü UV ışığı), metaller, yağlar, çözücüler, gres ve yangın. Önlemek nem depolama koşulları
Teslimat Kullandığımız varsayılan taşıyıcı çin Post kayıtlı havayolu, acilen öğeyi gerekiyorsa, biz kesinlikle 15 gün sürer expedite EXPRESS için ekstra bir 16 ödemek öneririz. Döner
Aldığınız üründen memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve sizin için çözmeye çalışacağız. Hatalarımız nedeniyle sizi memnun etmeyeceğiz.

Hakkında Geribildirim : Geribildirim ikimiz için çok önemlidir, bizim öğe ve hizmet ile memnun iseniz, bizim için olumlu bir geribildirim göndermek için yardımcı lütfen, biz size aynısını yapacağız.Lütfen olumsuz geri bildirimi kabul etmediğimizi kaydetti.Öğemizden memnun değilseniz, lütfen bize hemen olumsuz geribildirim vermeyin, lütfen önce bizimle iletişime geçin, size hızlı bir çözüm sunacağız. Çok teşekkür ederim! Mağazamızda güzel bir alışveriş yolculuk diliyorum! (* ^-^ *)

R

Sen de olabilir