.

.

48 Adet Servikal spondiloz Ağrı kesici Yama Sağlık Çince Geleneksel Bitkisel yama Ilaçlar Artrit Sıvalar K00606

48 Adet Servikal spondiloz Ağrı kesici Yama Sağlık Çince Geleneksel Bitkisel yama Ilaçlar Artrit Sıvalar K00606

₺ 6.77
₺ 11.29
-40 %
kullanılabilirlik

 paket : 48 adet = 6 çanta(8 adet bir çanta)- ürünleri Göster-  geleneksel Çin Tıbbı olduğunu eski, en sık kullanılan tıbbi Çin prosedürleri, menşeli fazla 2000 yıl önce.Çince geleneksel tıp ağrı kesici yama, çin'in tarihi ve kültürel yağış.onun ' Endikasyonları : Kas Ağrısı, sert Omuzlar, ağrı Giderici, kabartma Yorgunluk, romatizma artrit ağrı, servikal Spondiloz, omuz kemik hiperplazi periartriti, romatoid, Slipped diskler, Ischialgia, Acro-anestezi, burkulma vb.    sıradan ürünler ile ürünün Karşılaştırma : böylece olduğu görülebilir : bu ürün sıradan daha ürünleri daha kalın ve daha ağır. onun etkileri daha iyi olduğunu düşünüyorum!!! aşağıdaki gibi bu ağrı tedavisinde kullanılır : - ürün Açıklaması-  ·çin Ağrı kesici Alçı ağrı rahatlatma patch bir esnek olduğunu.
·kez uygulanan, onun maddeler cilde nüfuz ve emilir, böylece ağrı alanı etrafında kan dolaşımını uyarıcı.
·ürün hızlı sağlar, uzun ömürlü ağrı kesici ve saatlerce konfor.
·Felxible malzeme ile Orta Boy kabartma sırt kas ağrısı için uygundur, diz eklem ağrısı, dondurulmuş boyun omuzlar, bilek ağrı, kol yorgunluk, romatoid artrit.
·Yama istediğiniz herhangi bir boyut kesebilir sizin ağrı siteyi uyacak!
yapısı ve Malzeme : uzak IR seramik tozu oluşur, tıbbi PSA, dokunmamış, serbest kağıt vb  uygulama : servikal ağrı için tedavi yardımcı, omuz periartriti, lomber kas zorlanma, lomber disk herniationknee eklem ağrısı. yol : 1. Yetişkinler ve 12 yaş üzeri çocuklar : gerektiği gibi etkilenen bölgeye uygulayın, 7 gün için en fazla 3 kez günlük değil. 2. 12 yaş altındaki Çocuklar : bir doktora danışın. 3. Clean ve kuru etkilenen alanı. 4. destek filmi kaldırmak ve uygulamak, en 8 saatlik uygulamadan sonra cilt kaldırmak.  nasıl Kullanılır :
1. Clean ve kuru etkilenen bölgeyi
2. yama bir taraftan plastik destek çıkarın.
3. Smooth istediğiniz alanı üzerinde o tarafı ağrı kesici.
4. diğer yarısı kaldırmak Gibi plastik destek, pürüzsüz kalanını üzerinde yama ağrı alanı.
5. destek filmi kaldırmak ve uygulayın. en 8-12 sonra cilt kaldırmak hours'application,
haftada 4-5 kez. 
 kullanımını durdurun ve bir doktora danışın : 1. Döküntü, ağrısı veya aşırı cilt tahriş oluşur. 2. Conditions kötüleştirebilir. 3. Belirtiler fazla 7 gün boyunca devam veya temizlemek ve bir kaç gün içinde tekrar occour.   - gönderi  sevgili alıcı, biz paket gemi tarafından size içinçin Post Sıradan Küçük Paket Artınormalde. We biz geldiğince iyi nakliye şirketi seçiyor.ve 15-60days normalde paket geldi olacaktır.  merak etmeyin lütfen ve bazı an için bekleyin.biz yardımcı olmak için elimizden geleni olacaktır eğer paketi asap.     - geribildirim-      ithalat Vergisi  hte vergiler ve harçlar madde fiyat veya nakliye ücretleri. ülkenizdeki eğer hala gümrük vergisi ödemek gerekiyorsa, bu bunu çözmek için sizin sorumluluğunuzdadır. ve başka sorular pls bize ulaşın. teşekkürler.  

R

Sen de olabilir