.

.

Yeni LCD Dijital Kızılötesi Termometre Bebek temassız Kulak & Alın Lazer Vücut Sıcaklık Bebek Yetişkin Tıbbi Ateş Termometre

Yeni LCD Dijital Kızılötesi Termometre Bebek temassız Kulak & Alın Lazer Vücut Sıcaklık Bebek Yetişkin Tıbbi Ateş Termometre

₺ 11.72
₺ 13.02
-10 %
kullanılabilirlik

-2.00/piece Özellikleri :
-Hem kulak ve alın ölçülebilir
-Otomatik olarak değiştirmek Alın Modeli (KULAK Aodel) yüklediğinizde kapak (kapak kapalı almak)
-Otomatik olarak güç-off sonra 60 saniye hiçbir işletmek
-Tek anahtar ölçüm, kullanımı kolay
-Alarm için ateş
-Bellek depolama : 12 test sonuçları
 
Not :
Çekerken sıcaklık farklı parçaları, bu normal sıcaklık okumaları hafif bir varyasyonu elde etmek. Bir kulak (timpanik) sıcaklık genellikle 0.5-1 °F (0.3-0.6 °C) daha yüksek bir oral sıcaklık, ise bir alın (zamansal) sıcaklık genellikle 0.5-1 °F (0.3-0.6 °C) daha düşük bir oral sıcaklık. Bu nedenle, NORMAL 1-2 almak için °F (0.6-1.2 °C) bir kulak arasındaki farkı ölçüm karşı bir alın ölçüm. Bu termometre yanlışlık nedeniyle DEĞIL.
 
Nasıl Kullanılır :
1. ankastre pil, Start düğmesine basın, tüm semboller görünür ekran, 1 saniye sonra görünür sıcaklık ölçülen son kez, işareti "M" aynı zamanda görünür.
2. işareti "M" kaybolur, alın/kulak göstergesi görünür, bu ölçüm yere ölçülen son kez, daha sonra sıcaklık birimi titrek, şimdi ölçüm arayüzü.
3. testi Alın Temperatrue : cihaz üzerinde kapak Tutmak, basın "ölçme" düğme kadar bir "Bip" Sesi gelen hoparlör. Ölçüm programı başlar. Pozisyon cihazı tutmak için bir saniye sonra iki "Bip" sesleri, sıcaklık değerini gösterecektir ile birlikte Alın modeli sembolü.
4. sırasında sonraki 6 saniye zaman test sonucu üzerinde kalıcı ekran, kullanıcı artık bir ölçüm kadar bir "Bip" Sesi işitsel hatırlatma.
5. testi Kulak Sıcaklık : kapağı çıkarın, model olarak değişecek Kulak Modeli otomatik olarak, ith öznenin kafa dik, dış kısmı tutun kulak, yavaşça geri çekin ve yukarı düzeltmek kulak kanalı, Koymak için prob kulak kanalı yavaş yavaş kadar vücut cihazı kalmak tamamen kapatmak kulak kanalı.
5. içinde hiçbir işlem 60 saniye, cihaz kayıt son ölçüm veri ve otomatik olarak kapanır.
 
DIKKAT!
Termometre sensörü son derece hassas. Herhangi bir kir ve/veya yağ doğru bir ölçüm önlemek olacaktır. Sensör düzenli kontrol ve temiz. Yüzey yansıtıcı ve pırıl pırıl olmalıdır. Eğer bu donuk ve cansız, lütfen sensörü temizleyin ile q-tip pamuk swablar (tercihen alkol ile ıslatılmış).
 
°F için °C değiştirmek için nasıl
Aşağı basmak "Güç" düğmesi için 3 saniye cihazı kapalı durumda, birim arasında geçiş olacak °C/°F otomatik olarak
Mevcut Renk
-Mavi, Pembe, Yeşil
 
Paket İçeriği
-Kızılötesi Termometre X 1 -Kullanım Kılavuzu X 1

R

Sen de olabilir